E-learning

Vítejte! Tyto stránky měly sloužit spíše jako určitá podpora pro studenty, ale s postupem času jsme se rozhodli z těchto stránek vytvořit zdroj informací, návodů a hlavně testů, které Vám pomohou se lépe orientovat v problematice tohoto jazyka.

Naší vizí je zlepšit vzdělávání studentů a to tak, aby jejich vzdělávání bylo co nejvíce komplexní, přehledné, efektivní a v neposlední řadě také zábavné. Pokud se člověk věnuje studiu jazyků ať už z jakéhokoliv důvodu, vždy se bude s větší chutí a snahou vracet k hodinám, učitelům, internetovým stránkám a materiálům, které pro něj budou zajímavé. Snad tyto stránky naplní Vaše očekávání ...

Pokud máte zájem o e-learningovou formu internetových stránek www.sas-anglictina.cz, musíte být registrováni. Registraci provádí přímo administrátor stránek, kterému požadavek můžete poslat prostřednictvím kontaktního formuláře uvedeného na stránkách.

Registrací získáte neomezený přístup ke všem testům všech úrovní. V současné době stále vytváříme mnoho nových materiálů, které postupně doplňujeme na stránky.

Cena za roční vstup na tyto stránky činí 149 Kč. Tento poplatek musí být zaplacen po obdržení čísla účtu od administrátora. Po připsání částky na účet budete okamžitě registrováni, o čemž Vám přijde informační mail přímo na Váš osobní e-mail. A již nic nebude bránit Vašemu studiu na těchto stránkách ...


Přejeme mnoho úspěchů

Váš realizační tým