Jiné možnosti studia jazyků

V dnešní době plné nových technologií se objevují čím dál zajímavější možnosti jak studovat jazyk. Jednou z těchto metod je jednoznačně studium přes skype, které se s kvalitním lektorem vyrovná kterékoliv individuální lekci. Mnozí studenti mají pochyby týkající se placení, materiálů, kvality výuky a také jejich vlastního počítačového zázemí, ale z většiny se jedná pouze o obavy, které jsou bezpředmětné. Pomocí programu skype Vám mohou být přeneseny do počítače velice snadno materiály potřebné k výuce a Vašim domácím úkolům a také pomocí chatu Vám mohou být vysvětleny jisté gramatické a spellingové nesrovnalosti.

Ovšem skype není jedinou možností, která se ve virtuálním světě nabízí. Mezi další možnosti výuky pro studenty s velmi nepravidelnou pracovní dobou či velmi časově vytížené studenty se nabízí:

  • studium dopisovací formou přes mail
  • studium dopisovací formou přes chat skypu
  • možnost gramatické kontroly, korektury textu, překladu a vysvětlení dané problematiky
  • rychlé pomoci pomocí mobilního telefonu (hovoru či zprávy)
  • a pokud Vás napadá další možnost, klidně se ji nebojte navrhnout :)

Placení výuky, která by probíhala jednou z těchto alternativních možností, by se uskutečňovalo předplácením jisté částky, která by se později postupně odečítala dle mého času stráveného komunikací s Vámi.

Na vyzkoušení první 100 Kč zdarma a pak vždy předplacení minimální částky 400 Kč (a bude záležet jen na Vás, kdy si danou částku vyberete). Vše se odvíjí od Vašich požadavků a mého času stráveného nad touto prací.